Bardzo lekkie, wytrzymałe, niewielkich rozmiarów plecaczki dla dzieci w wieku przedszkolnym są pojemne, pasują do książek formatu A4. Plecak jest wesoły i kolorowy. Wyposażony w górny uchwyt, wzmocnione paski, miękkie paski na ramiona, pasy ramienne z klamrą piersiową tworzące szelki bezpieczeństwa i etykietę adresowa, na którą można wpisać dane małego właściciela. Plecaczek posiada zamek błyskawiczny YKK oraz klamry Nifco. Zrobiony jest z materiałów przyjaznych środowisku. Plecaczek Skooly to świetny towarzysz w przedszkolu, ale również doskonale nadaje się na wycieczki, wakacje, spacery. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.

PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
Ten plecak może zmieścić w głównej komorze małą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, wiatrówkę, a nawet tablet lub śniadaniówkę. Przednia kieszeń zapinanna na suwak może zmieścić kredki, chusteczki i flamastry.

Infomacje o produkcie:

Plecaczki przedszkolne marki Hugger są dostępne w sklepie Mati and Maks www.matiandmaks.pl

Plecaczek do przedszkola dla dziecka z sową wiek 3 lata, Hugger, Skooly, Whooting owl Plecak do przedszkola dla przedszkolaka, wiek 3 lata, Hugger, Skooly Doggy woggy z pieskiem Plecak Hugger Skooly dla przedszkolaka wiek 3+ lat Beach Penguin

Plecaczek dla przedszkolaka dla dziewczynki wiek 3 lata, Hugger Skooly, Whooting_owl z sową

Plecak dla przedszkolaka wiek 3 lata, Hugger, Skooly, Doggy woggy z pieskiem

Plecak Hugger Skooly dla przedszkolaka dla chłopca wiek od 3 lat, Beach Penguin z pingwinem