Lekkie, pakowne, wygodne, wytrzymałe plecaki, tornistry dla dzieci do szkoły. Plecak jest wesoły i bardzo praktyczny. Główna komora plecaka jest zapinana na zamek i posiada wewnętrzną elastyczną kieszeń. Przednia kieszeń jest także zamykana na zamek błyskawiczny. Boczne kieszenie wykonane są z elastycznej siatki, w których możemy umieścić napój, termos, bidon, owoc, przekąskę, chusteczki etc. Plecak posiada regulowane ramiączka z wzmocnionymi szwami. Wewnątrz plecaka jest etykieta z adresem. Dla komfortu i wygody małego ucznia plecak posiada tylną podporę i system Air-Flow na plecach, polepszający przepływ powietrza i podnoszący komfort użytkowania. Ponadto plecak jest wyposażony w zamki błyskawiczne YKK, bezpieczny pas piersiowy i górny uchwyt. Tornister dla dzieci jest wręcz idealny do szkoły. Nie zawiera toksyn, jest przyjazny dziecku i środowisku, spełnia Europejskie standardy bezpieczeństwa.

PLECAK POMIEŚCI W ŚRODKU:
Ten plecak może zmieścić w głównej komorze dużą butelkę z wodą, książki i zeszyty A4, kurtkę, a nawet laptopa. Boczne kieszenie z siatki mogą pomieścić butelkę, przekąskę lub parasol. Przednia kieszeń zapinanna na suwak może zmieścić piórnik lub pudełko na lunch.

Infomacje o produkcie:

Tornistry marki Hugger są dostępne w sklepie Mati and Maks www.matiandmaks.pl

Wytrzymały tornister plecak do szkoły dla dzieci w wieku 6-7 lat, Hugger, Let's Go Large, Safari, system Air-Flow na plecach Plecak, tornister marki Hugger, Let's Go Large dla uczniów, 6 latków, wiek 6+ lat, Ladybirds z biedronką Tornister, plecak dla uczniów od 6 lat, wytrzymały, wygodny, lekki, pakowny Hugger Let's Go Large, Monster Skaters Red, stworki

Lekki, pakowny, wytrzymały tornister do szkoły dla dziecka, 6-7 latków firmy Hugger, Let's Go Large Safari

Plecak Hugger Let's Go Large dla uczniów 6 latków, wiek 6+ lat, Ladybirds, w biedronki

Komfortowy tornister dla ucznia od 6 lat, marki Hugger, wzór Monster Skaters Red, system Air-Flow