Kapelusze uv dla niemowląt i dzieci


- Plażowy kapelusz z filtrem UV 50+ dla niemowlaka i dziecka 62-68, 74-80, 86-92, 98-104 oraz 5-8 lat, 8-14 lat


Kapelusz uv dla niemowlaka, dziecka jest idealny na plażę, nad morze, jezioro, rzekę, basen, do parku czy ogródka. Bardzo praktyczny, oddychający, z wentylacją. Materiał zawiera permanentny filtr ochronny o najwyższym współczynniku ochrony UPF 50+ - ponad 97% szkodliwych promieni UV jest blokowanych, aby chronić wrażliwą skórę dzieci. Filtr UV zawarty w materiale chroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym nawet w wodzie i po wielokrotnym praniu.
Do każdego kapelusza można dopasować t-shirt z krótkim lub długim rękawkiem i kąpielówki o takim samym wzorze lub kolorze.

Skład tkaniny:
-materiał 100% certyfikowana bawełna,
-kapelusz z filtrem UV 50+, który zapewnia trwałą i maksymalną ochronę delikatnej skóry głowy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,

Właściwości tkaniny:
-oddycha,
-chroni przed promieniowaniem UV.

Informacje o produkcie:
-filtr UPF 50+, maksymalna i trwała ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym, zatrzymuje ponad 97% szkodliwego dla delikatnej skóry dziecka promieniowania UVA i UVB,
-przyjemny, oddychający materiał,
-dostępny do kupienia osobno lub razem z kostiumem kąpielowym w tym samym wzorze,
-produkt posiada atest Oeko-Tex Standard 100 - tekstylia godne zaufania, zbadane na brak obecności substancji szkodliwych.

Dostępne rozmiary: 62-68, 74-80, 86-92, 98-104; 5-8 lat, 8-14 lat
Dostępne wzory i kolory: Coco, True blue, Straya, Cala, Epic, Waikiki