Nagrody


  • Prestiżowa nagroda ISPO BRANDNEW 2013 na targach outdoorowych ISPO 2013 w Monachium za kombinezon przeciwdeszczowy Ducksday "Rain and Snow suits" z membraną 10000/5000 składany do małej kieszonki.

  • Złoty medal na targach dziecięcych KID'S TIME w 2015 roku w Kielcach za kurtkę całoroczną Ducksday 3 w 1 "Four Seasons jacket" z membraną 10000/5000 składaną do kieszonki na plecach.

  • I miejsce w kategorii WYGODNIE I MODNIE podczas targów Kid's Biz Fair (26-27.08.2015 r.) za oddychający kombinezon przeciwdeszczowy i przeciwwiatrowy Ducksday "Rain and Snow suits".

  • W roku 2016 kombinezony Ducksday otrzymały dwie nagrody w konkursach, w których to rodzice dzieci decydowali o wyborze najlepszych ich zdaniem produktów, i tak kombinezon całoroczny przeciwdeszczowy otrzymał nagrodę rodziców od portalu zabawkowicz.pl oraz wyróżnienie w konkursie Wybór Rodziców Kind + Jugend w Kolonii. Na konkursie w Kolonii tą samą nagrodę otrzymał ocieplany zimowy kombinezon dla niemowląt i małych dzieci.

  • W 2018 roku X edycja konkursu Nagroda Rodziców przyniosła marce Ducksday kolejną nagrodę tym razem dla kombinezonu zimowego. Jubileuszowa gala Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców przyciągnęła najbardziej znane mamy i ojców polskiego szołbiznesu. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Brant. Wśród nich znalazła się Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek, Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach. A także najważniejsi dziennikarze w branży dziecięcej i eksperci: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni i wielu innych znamienitych gości.